Pytania do bohaterów historii.

Stwierdziłam, że to może być coś fajnego. Takie pytania co do postaci mogą wam wiele o nich opowiedzieć. Więc jeśli tylko ktoś ma ochotę to pytać w komentarzach, a dana postać na pewno odpowie.
Pytani mogą być
1 - Emma ( Mimi )
2 - Zayn  
3 - Liam ( Chudy )

4 - Harry


Opowiedzi na zadane pytania:
1) Od Viper. ;*
1. Emma, czemu na samym początku odtrącałaś Zayna od siebie i nie chciałaś z nim rozmawiać?
Odpowiedź Emmy: Cóż chciałam radzić sobie sama ze swoimi problemami. Po stracie ojca, byłam zdana praktycznie sama na siebie, gdyż moja matka bardziej kocha pracę niż własne dziecko. A Zayn? Zayn był dla mnie kimś zupełnie obcym, do czasu oczywiście.

2. Co czułaś, kiedy spotkałaś Chudego?
Odpowiedź Emmy: Czułam coś na wzór szczęścia, zdziwienia i chyba braterskiej miłości. Spotkanie przyjaciela po latach jest naprawdę cudowne i musisz mi chyba przyznać w tym racje. ; )

3. Zayn, czy Ems Ci się podoba? 
Odpowiedź Zayn'a : Emma jest piękną dziewczyną, która z pewnością podoba się wielu facetom i chyba nawet wpadła w oko Harry'emu, bo non stop się na nią gapi, ale to nie o tym miałem mówić... Byłbym chyba głupcem, jakby nie podobała mi się taka dziewczyna jak ona.
Odpowiedź Louis'a : Leci na nią potajemnie! 

4. Dlaczego tak zaniedbujesz córkę? 
Odpowiedź Mamy Emmy: Moja praca zajmuje mi za dużo czasu, bym zajmowała się tysiącem innym spraw. Moja córka jest dorosła, poradzi sobie sama. Przecież wiecznie nie będzie mieszkać ze mną.

5.  Czy kiedykolwiek myślałeś o Emmie w inny sposób, niż tylko jak o przyjaciółce?
Odpowiedź Zayn'a: A dlaczego Ty zadajesz tak trudne pytania, haha? Nasza znajomość się dopiero co zaczyna, lecz... tak, myślałem o Ems nie tylko jak o przyjaciółce. Choć wiem też także jedną rzecz. Taki facet jak ja nie zasługuje na taką dziewczynę jak ona. Wystarczy mi jej przyjaźń, chyba...

6.  Czemu tak bardzo zależało Ci na przyjeździe Ems? 
Odpowiedź Zayn'a : Tęsknota jednak przezwycięża wszystko, prawda? A ja tęskniłem za nią, bardzo i wolę jak jest ze mną i mogę porozmawiać z nią w każdej chwili niż czekać na jej dostępność na Skype.

7.  Sądzisz, że w najbliższej przyszłości określisz Zayna mianem swojego przyjaciela?  
Odpowiedź Emmy: Wprawdzie już określam go tym mianem, może nie w rozmowie z kimkolwiek lecz w myślach jest nim na pewno.

8. Czy spotkanie Liama poprawiło w pewnym stopniu Twój nastrój? 
Odpowiedź Emmy: Spotkanie Chudego wywołało u mnie masę uczuć. Na początku sama nie wiedziałam co czuję w tym momencie wiedząc go. Ale muszę przyznać, że swoją obecnością poprawił mi humor jeszcze bardziej.

9.  Czy przyjaciele Malika wywarli na Tobie dobre wrażenie?
Odpowiedź Emmy: O tak, zdecydowanie tak. Są mili, zabawni, a chłopcy przede wszystkim przystojni. Są zgraną paczką, która dogaduje się świetnie i próbuje mnie do siebie przygarnąć. To świetne uczucie. A Els? Elaeanor także okazała się być miłą dziewczyną.

10. Co sądzisz o Eleanor? 
Odpowiedź Zayn'a: Jak na tą chwilę nie mam do tej dziewczyny żadnych zastrzeżeń czy zażaleń, chociaż nie wiem co będzie z czasem. Louis się zakochał i to chyba najważniejsze jest to, co on o niej sądzi, nieprawdaż?

Druga seria pytań od Viper ; * 
1. Jesteś zazdrosny o Emmę, kiedy rozmawia z resztą Twoich przyjaciół?
Odpowiedź Zayn'a : Jeśli Emma rozmawia z takim Niall'em czy Louis'em to raczej mi to nie przeszkadza, a nawet cieszę się, że dogaduje się z moimi znajomymi. Niestety kiedy w jej pobliżu znajduje się Liam mam pewne obawy co do tego co może się wydarzyć. Wiem, że jest dla niej ważny, lecz nie wiem jak na tą znajomość patrzy Payne.

2 Który z Twoich przyjaciół wie o Tobie najwięcej? 
Odpowiedź Zayn'a : Nie jestem jedną z tych osób, która papla o sobie wszystko dosłownie wszystkim. Przyjaciele ogólnie wiedzą o mnie wiele, może nawet zbyt wiele, ale takim szczególnym jak na ten moment jest Harold. Choć może tego nie okazujemy, wiemy o sobie najwięcej.

3.Czy zawsze byłeś taki miły i otwarty na nowe znajomości?
Odpowiedź Zayn'a : Wiesz, każdy jako dziecko miał momenty, kiedy bawił się ze wszystkimi, a następnie siedział sam wstydząc się nie wiadomo czego. Tak samo było ze mną. Wraz z dojrzewaniem ta cecha stała się tak jakby moją główną(?), no coś w tym stylu. Kiedyś także zachowywałem się jak Ems, lecz z czasem mi to przeszło między innymi dzięki Hazzie.

4. Masz jakieś hobby? 
Odpowiedź Zayn'a : To pytanie jest banalne w porównaniu z innymi.; D Zarówno moim jak i chłopaków hobby jest śpiewanie, komponowanie czy pisanie tekstów, choć to ostatnie tak rewelacyjnie nam nie wychodzi. Oprócz tego lubię pograć sobie na paru instrumentach, na których nauczył mnie grać Niall i kiedyś mój dziadek, ale o tym to kiedy indziej.

3. Pytania od Anonimka. ; )
1.Co czujesz do Emmy?
Odpowiedź Li : A co ja mogę czuć do dziewczyny, którą znam z dzieciństwa? Jak na razie to przywiązanie i coś czego na tę chwilę określić nie potrafię. Wybacz za niepełną odpowiedź, ale z czasem może to wszystko wyjdzie na jaw.

2. Czy pomyślałaś, choć by raz, że Zayn mógłby być dla Ciebie kimś więcej niż przyjacielem?
Odpowiedź Emmy : Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam, chociaż... nie jedna dziewczyna marzy o opiekuńczym, przystojnym i darzącym ją pięknym uczuciem chłopaku. Myślę, że Zayn takim jest, a ja chyba jestem jedną z tych dziewczyn, choć nie do końca.

3. Ulubiona potrawa?
Odpowiedź Zayn'a : Kobieto jesteś dla mnie łaskawa! Wybredny nie jestem, więc potrafię zjeść naprawdę wiele, a w szczególności jeśli robi to coś moja mama lub Harry, który staje się coraz lepszy w te klocki. Cóż zawsze podziwiam mamę za robienie chińszczyzny. A najlepsze co robi Harry to jego Spaghetti. Mniam! ; )

4. Pytania od Patrychy - Słodzik. ; * 
1. Zayn, powiedz mi co zrobisz gdy dziewczyna zdecyduję się na powrót do domu? 
Odpowiedź Zayn'a : Jak na razie nie dopuszczę do tego, by to zrobiła. Będę chciał ją zatrzymać przy sobie i na moje oko Liam pewnie też. Więc jest nas dwóch, którzy chcą ją w Bradford. A jeżeli wróci do domu, to znajdę taki pretekst by spowortem do nas wróciła.

2. Liam, czy sądzisz że Twoja przyjaciółka mogłaby związać się z Zaynem? Czy według Ciebie pasowali by do siebie? Nie miałbyś nic przeciwko? 
Odpowiedź Liam'a : To wszystko zależy od jej uczucia, jakim darzy mojego kumpla, ale tak naprawdę zdziwiłbym się jakby zostali parą, wiesz? Nie wiem czemu, ale jak dla mnie po prostu do siebie nie pasują. Ona jest dla niego za delikatna, a wiem jaki potrafi być Zayn. Lecz chyba moje zdanie się tu nie liczy. Czekajmy na odzew ze strony Mimi.

Pytania od Patrychy - Słodzik. ; *
1. Emma? Co sądzisz o dzisiejszej kłótni chłopaków? Myślisz, że argumenty Liama były słuszne? 
Odpowiedź Emmy: Kompletnie nie spodziewałam się kłótni pomiędzy nimi, naprawdę. Rozmawiałam z Chudym w rana i chciał mnie przekonać do swojego zdania, iż Zayn nie jest taki jak mi się wydaje. Cóż sądzę, że nie będę wierzyć w wszystko co powiedzą mi inni i sama poznam prawdę, a Zi już trochę znam, prawda? Nie wiem czym Liam kierował się mówiąc to wszystko, lecz dla Zayn'a to nie było miłe. Czuję się winna tej sytuacji i chyba rozważam szybki powrót do domu, z racji tego, że chłopcy i zarówno swoi przyjaciele się kłócą z mojego powodu.

2. Który z chłopaków jak na tą chwilę wydaje ci się bliższy i godniejszy zaufania, Ems? 
Odpowiedź Emmy: Wydaje mi się... nie! jestem tego pewna, że tą osobą jest Zayn. Mimo tego, że z Li przyjaźniłam się kiedyś, to Zayn był ze mną, nawet po odepchnięciu, w tym najgorszych chwilach po stracie ojca. Jestem mu to dłużna, dlatego to właśnie jemu ufam najbardziej.

3. Emma, co byś zrobiła gdyby Zayn posunął się do czegoś takiego jak pocałunek? Odtrąciłabyś go? 
Odpowiedź Emmy: Nie wiem jak bym się zachowała w takiej sytuacji, nie znalazłam się w niej jeszcze, gdyż żaden z moich przyjaciół mnie nie całował jak przyszłą dziewczynę. Istnieje wiele możliwości mojego zachowania, lecz sama nie wiem jakbym postąpiła. Możliwe, że bym go odtrąciła by nie zepsuć naszej dopiero co powstającej przyjaźni, lub pogłębiłabym pocałunek pragnąc czegoś więcej. Nie mam pojęcia, lecz z czasem może uzyskasz odpowiedź.

4. Zayn, co ty na to że Emma wyjeżdża? Myślałeś o tym aby pojechać za nią? 
Odpowiedź Zayn'a: Wiedziałem, że nastąpi to prędzej czy później, tylko nie wiedziałem, że aż tak szybko. Spędzę z nią tą pożegnalną noc i mam nadzieję, że nie będę tęsknić, aż tak bardzo. Rozważałem taką opcję, lecz mój plan najzwyczajniej w świecie nie wypalił, bo nie chcę się narzucać jej matce.

5. Zayn, skoro jesteś znajomym rodziny to na prawdę sądzisz, że mógłbyś narzucać się matce Emmy?
Odpowiedź Zayn'a: Myślę, że tak. Skoro tylko nasi rodzice się znają, a ja na początku narzucałem się Ems, nie będę chyba tam mile widziany. A tak szczerze, to jakoś nie polubiłem tej kobiety.

Pytania Leny:
1. Emma, czy zastanawiasz się już, co zrobić byś jak najszybciej wróciła do Zayna i chłopaków?
Odpowiedź Emmy: Od razu po telefonie mojej matki układam plan, by przedłużyć mój pobyt tutaj. Niestety za wiele nie wymyśliłam i przynajmniej na jakiś czas wrócę do domu. Ale także wiem, że tęsknota za Zayn'em, chłopakami czy Eleanor będzie na tyle silne, że wrócę tam o wiele szybciej niż będę się tego spodziewać.


2. Zayn, co dalej z przyjaźnią Twoją i Liama?
Odpowiedź Zayn'a : Sądzę, że tego co teraz jest pomiędzy mną a Liam'em nie można nazwać przyjaźnią. Przyjaciel nie postępuje tak jak on, ba! nawet kumpel tak nie robi. Lecz 'pogodziłem' się z nim dla Ems, byle by się nie martwiła o mnie i tego pajaca, co swoja drogą jest przyjemne.


Patti:
1. Emma, dlaczego nie zadzwoniłaś do Zayna, aby to on po ciebie przyjechał?
Odpowiedź Emmy: Patti, wiesz, to nie tak, że nie chciałam do niego zadzwonić. Chciałam i to bardzo, lecz to właśnie Harry zawiózłby mnie do Bradford bez zbędnych pytań i szczegółów. Niestety i tak wyszło jak się spodziewałam, Hazz zawiózł mnie do Zi i Liam'a. Naprawdę cieszę się, że mam właśnie ich, a matki z całego serca nienawidzę...

13 komentarzy:

 1. Dobra, skoro nikt o nic nie pyta, to Viper przystąpi do działania. :D
  1. Emma, czemu na samym początku odtrącałaś Zayna od siebie i nie chciałaś z nim rozmawiać?
  2. (do Emmy) Co czułaś, kiedy spotkałaś Chudego?
  3. Zayn, czy Ems Ci się podoba?
  4. (do mamy Emmy) Dlaczego tak zaniedbujesz córkę?
  5. (do Zayna) Czy kiedykolwiek myślałeś o Emmie w inny sposób, niż tylko jak o przyjaciółce?
  6. (again do Zayna) Czemu tak bardzo zależało Ci na przyjeździe Ems?
  7. (do Emmy) Sądzisz, że w najbliższej przyszłości określisz Zayna mianem swojego przyjaciela?
  8. (do Emmy) Czy spotkanie Liama poprawiło w pewnym stopniu Twój nastrój?
  9. (do Emmy) Czy przyjaciele Malika wywarli na Tobie dobre wrażenie?
  10. (do Zayna) Co sądzisz o Eleanor?
  Hah, jak na razie to tyle. ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytania, pytania, pytania. :D:D:D
  1. (do Zayna) Jesteś zazdrosny o Emmę, kiedy rozmawia z resztą Twoich przyjaciół?
  2. (do Zayna) Który z Twoich przyjaciół wie o Tobie najwięcej?
  3. (do Zayna) Czy zawsze byłeś taki miły i otwarty na nowe znajomości?
  4. (do Zayna) Masz jakieś hobby?
  Ostatnie jest proste, a reszta niekoniecznie. No cóż, życie. :D xx

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam pytanko do Chudego ^^
  Co czujesz do Emmy ?
  Emmy :
  Czy pomyślałaś , choć by raz , że Zayn mógłby być dla Ciebie kimś więcej , niż przyjacielem ?
  Zayna : Ulubiona potrawa ? ( Koleżanka powyżej cię maltretowała więc dam Ci odpocząć :D )

  OdpowiedzUsuń
 4. No to ja też :)

  1. Zayn ,powiedz mi co zrobisz gdy dziewczyna zdecyduję się na powrót do domu ?

  2. Liam ,czy sądzisz że Twoja przyjaciółka mogłaby związać się z Zaynem ? Czy według Ciebie pasowali by do siebie ? Nie miałbyś nic przeciwko ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja , łaskawa kobieta , już nie anonimek , dziękuję bardzo za odpowiedzi :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Emma ? Co sądzisz o dzisiejszej kłótni chłopaka ? Myślisz ,że argumenty Liama były słuszne ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Który z chłopaków jak na tą chwilę wydaje ci się bliższy i godniejszy zaufania ,Ems ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Emma ,co byś zrobiła gdyby Zayn posunął się do czegoś takiego jak pocałunek ? Odtrąciłabyś go ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Zayn, co ty na to że Emma wyjeżdża ? Myślaleś o tym aby pojechac za nią ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Zayn ,skoro jesteś znajomym rodziny to na prawdę sądzisz ,że mógłbyś narzucac się matce Emmy ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Emma , czy zastanawiasz się już , co zrobić byś jak najszybciej wróciła do Zayna i chłopaków ?

  Zayn , co dalej z przyjaźnią Twoją i Liama ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Emma ,dlaczego nie zadzwoniłaś do Zayna ,aby to on po ciebie przyjechał ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Zayn, czy ty coś czujesz do Perrie?

  OdpowiedzUsuń