czwartek, 18 kwietnia 2013

Nowy blog!

Kochani, 

z myślą o was założyłam nowego bloga i tutejszych obserwatorów postanowiłam o tym poinformować, a więc: blog "Z nadzieją na lepsze jutro"  czeka na was już z prologiem.

Zapraszam do czytania i zostawienia opinii pozytywnej bądź negatywnej.
Pozdrawiam. Wasza Natalie ;*

5 komentarzy:

 1. Masz dobre zdanie na różne tematy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że widziałem bardziej interesujące wpisy

  OdpowiedzUsuń
 3. Członkowie Bractwa Czarnego Sztyletu to młodzi przystojni mężczyźni, sympatyczni, dowcipni, pełni wdzięku. Uwielbiają rap, szybkie samochody i wieczory spędzane w klubach. Mieszkają w przebudowanej na twierdzę posiadłości w Caldwell, w stanie Nowy Jork. Szefem bractwa jest Harry - nieustraszony wojownik i namiętny kochanek. To właśnie historia miłosna Harry'ego - jedynego wampira czystej krwi na Ziemi - i młodej dziennikarki Meg jest głównym wątkiem fabuły. Meg jest córką jego starego druha, ale nic nie wie o swoim wampirzym pochodzeniu. Zostaje jednak wciągnięta w wir walki i Harry musi postawić na szali wszystko, by ratować ukochaną...  Serdecznie zapraszamy na bloga: http://true-blood-story.blogspot.com/

  Natalia Styles & Loreen

  P.S sory za Spam :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozostawie bez komentarza, ale z małym śladem, że mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie masz co robić ??? Szukasz lekarstwa na nudę ??? Dobrze trafiłeś !! Chcemy pokazać ci miejsce gdzie dzięki własnej wyobraźni z odrobinką naszej pomocy przeniesiesz się w miejsca o których nawet nie śniłeś !! Znajdziesz tam wspaniałe przyjaźnie, cudowne miłości i przede wszystkim środek na nudę !! Jeśli nie wierzysz… PRZYJEDZIEMY PO CIEBIE !!! Przenieś się z nami w swój własny świat. Zapraszamy na bloga our-dreams-about-love.blogspot.com na swoje 5 minut marzeń.
  Ps.Robimy imaginy na zamówienie.
  Serdecznie zapraszamy !
  Lilly i Nat <3

  OdpowiedzUsuń